Do 1.turnaje série FHT nastoupili Panteři v sestavě
Obrana  Jiří Doležal #88;Luďek Folprecht #44
               Jan Hradec #83;Lukáš Urban#21
Útok       Petr Havel #30;Jan Macaj #22; Libor Potocký #9
               Jan Svoboda #11;Tomáš Urban #8;Jiří Voháňka #4

V prvním zápase narazili Panteři na Rakety. Rakety začaly s takovým nasazením, že Panteři sotva uhájili bezbrankovou první část hry. Ve druhé části se nám podařilo tlak Raket otupit a začali jsme přecházet do ofenzivy, která vyústila ve dvě branky Honzy Svobody. Panteři-Rakety  2:0
Ve druhém zápase nás Old boys od začátku tlačili do třetiny. Venca Šlajs v bráně nás však podržel svými fantastickými výkony. Přesto jsme po první půli prohrávali 0:2. Ve druhé půli se však Panteři vzepjali k fantastickému výkonu. Jirka Doležal se utrhl z obrany a sólovým nájezdem s nádhernou kličkou do forhendu, nedal gólmanovi šanci a zavěsil. Old boys vyvinuli nepříjemný tlak, ale 30 sekund před koncem převzal na modré přihrávku Honza Svoboda a zavěsil pod víko!  Panteři - Old boys  2:2
V posledním zápase jsme nastoupili proti favorizované a sebevědomé Pandě. Před posledním zápasem byla situace taková, že Old boys měli 4 body (pod vou remízách s Pantery a Pandou), Panda 3 body, Panteři 3 body a Rakety 0 bodů. Pro pantery to znamenalo, že pokud prohraje, nebo remizuje bude 3., pokud vyhraje 1. To byla velká motivace! Navíc jsme měli v týmu dva bývalé "Panďáky" Honzu Hradce a Petra Havla.
Panda byla velmi sebevědomá a tak jen těžko rozdýchávala tlak, který jsme na ni vytvořili v první půli. Po krásných akcích skoroval Tomáš Urban a Jirka Voháňka, znovu se podařilo ujet Honzovi Svobodovi a mezi nohy golmanovi zavěsil i Honza Macaj. Ve druhé půli Panda tlačila a podařilo se jí dvakrát skórovat. Překvapení se však nekonalo. Panteři znovu udeřili když pátý gól do branky Pandy dal Tomáš Urban. Panteri-Panda 5:2
Panteři 1.turnaj s přehledem ovládli a zvítězili!