Jdi na obsah Jdi na menu

Frýdlant hockey tour 2017

Soutěž Frýdlant hockey tour 2017

První  turnaj „RAKETA CUP“ proběhl  5.11.2016, kde Panteři odvedli fantasticý výkon. 4. místo.

Druhý turnaj "OLD BOYS CUP"  proběhl 10.12.2016 a panteři si opět soupeře povodili na ledě jako "slepé koně".  4. místo

Třetí turnaj "Panter cup"  proběhl 21.1.2017 organizační patronací Panterů a soupeřům řádně nadělili! 2. místo!

Čtvrtý, závěrečný turnaj "Panda cup " proběhl 11.3.2017 Panteři porazili Pandu i Rakeťáky a obhájili druhé místo! Krásný výkon!!

Místo konání : Zimní stadion ve Frýdlantu

Doba konání : 8:00 – 16:00 Startovné : 3.300,-Kč / mužstvo ( platba obsahuje pronájem ledu, rozhodčí, oběd, ceny)

Náležitosti : stejná sada dresů, hokejová výstroj, min. 10 hráčů + 1 brankář

Hrací systém : 4 přihlášená mužstva ; hrající každý s každým Hrací doba : 2 x 15 minut čistého času s 2-minutovou přestávkou bez odchodu do šaten. Tresty: malý 1 min., větší 2,5 min. Úprava ledu po každém utkání.

Pravidla hry : podle pravidel ČSLH , nedovoluje se žádná hra do těla, neplatí ustanovení o zákazu střídání při zakázaném uvolnění pro provinivší se družstvo Rozhodčí a časomíra zajištěni,

Ceny : 1. – 4. místo : něco do volátka

Podmínky pro umístnění :

1.počet bodů

2.při stejném bodovém zisku dvou mužstev - vzájemné utkání - při nerozhodném výsledku – skóre ze všech utkání - vyšší podíl vstřelených a obdržených branek ze všech utkání - los 3.při stejném bodovém zisku více jak dvou mužstev - minitabulka ze vzájemných utkání - brankový rozdíl (skóre) ze všech utkání - vyšší podíl vstřelených a obdržených branek ze všech utkání - los