Jdi na obsah Jdi na menu

Neregistrovaná frýdlantská liga 2017-2018

FRÝDLANTSKÁ NEREGISTROVANÁ LIGA 2017-2018

Pro letošní sezonu byla připravena malá změna v neregistrované frýdlantské lize.

Okruh týmů, které v letošní sezóně usilovaly o mety nejvyšší, se změnil v systému turnajů doplněním pátého týmu. Pátým týmem byli Ruďoši z Frýdlantu.

Systém turnajů každý s každým byl stejný, jen turnajů bylo pět v sezóně. Každý z týmů však vždy v jednom z turnajů stál, takže se ho herně zúčastnily vždy jen čtyři týmy.

Týmy: HC Old boys "B"

HC Panda Frýdlant

HC Panteři Liberec

HC Rakeťáci Frýdlant

HC Ruďoši Frýdlant

BOHUŽEL, ADMINISTRÁTOR FRÝDLANTSKÝCH STRÁNEK DOPOSUD ZVEŘEJNIL VÝSLEDKY POUZE 1. TURNAJE. JE TO PROSTĚ PYTEL!! ŽE JO, MARTINE?!

5.turnajem, který se odehrál 10.3.2018, byl zakončen letošní ročník III. ročníku FHT

CELKOVÉ VÝSLEDKY III. ROČNÍKU FHT

Old boys           11b                  1.

Panda               10b                  2.

Panteři                6b                  3.

Rakeťáci             1b                  4.

Ruďoši                1b                  5.

Průběžné výsledky v jednotlivých turnajích

1.TURNAJ „Ruďoši CUP“      28.10.2017

POŘADÍ

OLD BOYS     3b        15:6          1.

PANDA            2b        11:3          2.

PANTEŘI         1b       10:14         3.

RUĎOŠI          0b         3:14         4.

Panteři těsně prohráli s Old boys 4:5. Panteři-Panda

Panterům se zápas nevydařil a prohráli s Pandou 1:6.

Střeleckou žízeň si Panteři uhasili na Ruďoších, které porazili 5:3. Celkově obsadili Panteřů - 3.místo.

KANADSKÉ BODOVÁNÍ PO 1. TURNAJI (bohužel správce stránek dodal data jen z prvního turnaje)

RAKETY          0b        4.

Panteři-Panda, prohrávali jsme 1:2 dvě minuty před koncem poslední třetiny. V power play se Panteři nastěhovali do třetiny Pandy a brankář nevěděl, kde mu hlava stojí. Při ojedinělém vyhození a špatném střídání jsme nechali ujet hráče a inkasovali do prázdné branky (1:3). S Panteři-Old boys Panteři nezačali dobře a po nešťastném gólu prohrávali 1:0. Po chybě v obraně pak Old boys zvýšila na 2:0. Panteři pak srovnali hru a podali fantastický výkon. Skórovali střelou od modré a začali tlačit. Posledních 10 minut zápasu Panteři Old boys zavřeli do třetiny, ale výsledek už se nepodařilo otočit  (1:2).                                                                  Panteři-Rakeťáci, Rakety nastoupily v obrovském tempu a Panteři museli dvakrát otáčet výsledek, když Rakety vedly 1:0 a 2:1. Po bojovném výkonu se podařilo vstřelit vyrovnávací branku a vybojovali jsme tak alespoň remízu 2:2. Celkově Panteři obhájili 3. místo!!

3.TURNAJ „Panter CUP“      9.12.2017             POŘADÍ

1. OLD BOYS        3b      18:3           1.

2. PANTEŘI            2b      15:4          2.

3. RAKEŤÁCI         1b      5:17          3.

4. RUĎOŠI              0b      4:15          4.

Panteři opět prohráli s Old boys, tentokrát 1:3 a to i přesto, že dorazil kompletní 1.útok ve složení Bureš-Urban-Nedvěd. Bohužel se nám nepodařil vstup do hry, kdy jsme nastoupili k zápasu s 5 min. zpožděním. Bez rozbruslení a studení jsme v 10. min. prohrávali už 2:0. Přes výrazně lepší hru v druhé půli, obrovský tlak a 2 tyčky, se nám nepodařilo soupeře zlomit.

Ve druhém zápase Panteři porazili s přehledem tým Rudoši 5:1. Soupeř stačil našemu strojovému tempu jen první půli. Pak již vše bylo v režii Panterů.

Ve třetím zápase Panteři už jeli jak dobře namazaná mašina. Rychlost i kombinace se stupňovaly a na ledě byl v podstatě jediný tým. Panteři porazily tým Rakeťáci vysoko 9:0 a celkově Panteři obsadili 2. místo. Blahopřejeme!!

4.TURNAJ „OLD BOYS CUP“   10.2.2018           POŘADÍ      Panteři stáli, takže bez komentáře.

1. PANDA                    3b             1.

2. OLD BOYS             2b             2.

3. RUĎOŠI                  1b             3.

4. RAKEŤÁCI         0b            4.

5.TURNAJ „RAKETA CUP“   10.3.2018

V 5. turnaji FHT hráli Panteři 1. zápas s Pandou. Ta už po letech ví, že nám chvíli trvá, než se dostaneme do pohody. Začali jsme s velkým nasazením a přehráli Pandu, po odpovědné hře v první půli 1:0. Bohužel v druhé půli jsme doplatili na přemotivovanost týmu a dvakrát jsme se dostali do oslabení. Panda srovnala, následně se dostala do vedení. 1:2. a dokonce 10 minut před koncem skórovala potřetí 1:3. 5 minut před koncem zápasu se Panteři již připravovali na power play, ale opět došlo k vyloučení a oslabení v týmu. Po půl minutě se však síly srovnaly, po vyloučení Panďáka. Kapitán stáhnul gólmana a následovalo power play Panterů a s ním obrovský tlak Panterů.  3 minuty se v podstatě odehrály v obranné třetině Pandy. Ta se celé 3 minuty třásla o výsledek.  Tlak přinesl kýžené ovoce a Mára skóroval. 2:3! Další Za poslední 2 minuty mohl gólman děkovat bohu, že všechny střely jako zázrakem vychytal.  Panda uhájila chabé vedení nad Pantery a zvítězila 2:3.

Ve druhém utkání Panteři již hráli svou hru a s chutí si zastříleli. Panteři porazili Rakeťáky 5:1.

V posledním utkání nastoupil proti Panterům namotivovaný tým Rudochů, který chtěl si na Panterech léčit svou frustraci z neúspěšných koncentrovanou hrou naprosto rozložili.  Ruďoši, posílení, v rozporu s pravidly o tři mladíky, v závěru neunesli lehkou hru do těla Panterů (jako kompenzaci za nedodržení pravidel) a málem došlo ke rvačce. Nakonec emoce ochladly a turnaj byl ukončen bez větších problému. Panteři zvítězili nad Rudochy 4:0 a obsadili 2.místo. KRÁSNÝ VÝSLEDEK!!

Pořadí v 5.turnaji:

1. PANDA                    3b              1.

2. PANTEŘI                 2b              2.

3. RUĎOŠI                     1b                3.

4. RAKEŤÁCI           0b               4.

Bezprostředně po vyhlášení výsledků v turnaji byly vyhlášeny celkové výsledky III.ročníku série Frýdlant hockey tour

Díky za fantastické výkony týmu a hlavně za skvělou partu!